16 marca 2016

O projekcie

ZAKOCHAJMY POLSKĘ – o projekcie

To ciekawe, prawda?

Wg badań CBOS-u, ponad 80% Polaków podaje miłość, jako najważniejszą wartość w życiu.

“Miłość” – jednak nie miałeś takiego przedmiotu w szkole, a i rodzice niewiele prawdopodobnie Ci o niej mówili… Więcej pewnie okazywali, ale mniej mówili…

A na studiach? Może tam studiowałeś/aś taki kierunek, jak “miłość”? Są przecież finanse, jest zdrowie, wychowanie fizyczne, języki… Ale nie ma “miłości”… Tego kierunku nie przewidziano…

To może szukanie wymarzonego partnera??? To prostsze od miłości i takie bardziej… techniczne… A w końcu też ważne, by mogła narodzić się miłość… Nie, niestety, tego też nie uczą…

 

Jak sądzisz, jest na to jakieś rozwiązanie?

Oczywiście, że jest. Trzeba było pioniera, który zapoczątkował dobre zmiany, drugiego Steve’a Jobsa w dziedzinie miłości…

Tak właśnie powstał projekt “ Zakochajmy Polskę ”, który zbiera, rozrzuconą po świecie, wiedzę o relacjach damsko-męskich i miłości, składa ją w całość. Do tego dokłada wiedzę i umiejętności naszych ekspertów, wspomaga ich doświadczeniem, by finalnie przekazać ją wszystkim, którzy chcą mieć w życiu fantastyczne relacje z innymi ludźmi, odnaleźć miłość i cieszyć się udanymi związkami.

Jak myślisz? Czy człowiek odważny, ma łatwiej? Czy osoba, która wie co robić, ma prościej od tej zdezorientowanej? Czy fachowiec lepiej sobie poradzi od laika? Zapewne tak. A przecież tego się da nauczyć, to wszystko są cechy nabyte, nie wrodzone…

Jak myślisz – warto się uczyć? Warto poszerzać swoje umiejętności? Na pewno. To właśnie robimy! W tym właśnie pomagamy!

 

Chcesz pomóc nam, masz jakieś pomysły? – skontaktuj się z nami.

 

NASZA MISJA

 • Pomóc singlom znaleźć wymarzonego partnera / partnerkę.
 • Pomóc parom tworzyć wartościowe, udane, partnerskie związki.

 

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA

 • Single z PoznaniaPomogliśmy, na żywo lub przez internet, poszerzyć wiedzę na temat relacji damsko-męskich ponad 2000 osób w całej Polsce.
 • Stworzyliśmy pierwsze w Polsce warsztaty rozwoju osobistego dla singli: “Jak znaleźć wymarzonego partnera/kę” – byliśmy już w Warszawie, Gdyni, Szczecinie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Bydgoszczy, Łodzi i z pewnością jeszcze wrócimy, a także pojawimy się w innych miastach.
 • Organizujemy warsztaty VIP, tylko dla grup kilkuosobowych.
 • Stworzyliśmy dwa, pierwsze w Polsce, niezwykle skuteczne, internetowe kursy “Jak znaleźć wymarzonego partnera/kę” mocno osadzone na bazie rozwoju osobistego – jeden kierowany tylko do kobiet, drugi tylko do mężczyznZOBACZ WIĘCEJ.
 • Pierwsza polska paraTylko w 2016 od około 100 osób otrzymaliśmy informację, że dzięki “Zakochajmy Polskę” udało im się znaleźć partnera lub partnerkę.
 • Wydaliśmy dwa ebooki z wartościową wiedzą dla singli, które rozdajemy BEZPŁATNIE!“14 sposobów, jak zwiększyć szansę na znalezienie wymarzonego partnera/ki” oraz “Jak rozkochać w sobie chłopaka”.
 • Na bieżąco publikujemy PORADY dostępne na naszej stronie, i udostępniane dalej w sieci, dzięki którym każdy może się rozwijać i lepiej realizować w relacjach damsko-męskich, zarówno w związkach, jak i na etapie poszukiwania partnera/ki.
 • Rozwijamy sieć pomocy indywidualnej, zarówno płatnej, jak i bezpłatnej.

 

 

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

 • Zakochajmy Polskę Opinie Kursy i szkolenia Zakochajmy Polskę przynoszą konkretne, wymierne efekty. Kilkadziesiąt osób podzieliło się z nami swoją opinią, byś i Ty miał/a całkowitą pewność, że dajemy Ci pełnowartościowy produkt lub usługę. Zapoznaj się z ich opiniami TUTAJ.
 • Dodatkowo na nasz najważniejszy produkt – kurs internetowy dajemy Ci 100% GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. Nie tylko Ty, ale i my cenimy sobie wysoką jakość i skuteczność, dlatego jeśli nasz kurs nie spełni Twoich oczekiwań – zwrócimy Ci 100% pieniędzy. ZOBACZ WIĘCEJ.

 

 

NASZE CELE i PLANY

… są ogromne, zaskakujące, do tej pory niespotykane, dlatego pilnie strzeżone…

Jednak obserwuj Zakochajmy Polskę, nasze strony, media – niedługo usłyszysz o nas znacznie więcej…

 

 

Pamiętaj – to, co będziesz mieć jutro zależy od tego, co zrobisz dzisiaj!

 

Jest wiele szkoleń i kursów. Uczą uwodzenia, flirtowania, zachowania, tricków… wszystkiego, co na zewnątrz lub tego, co jest tanią sztuczką.

My zaczynamy od środka, od Twojego wnętrza i od samych fundamentów: myśli, przekonań, od Twojej podświadomości. Dopiero później przychodzi czas na to, co na zewnątrz – pewność siebie, wizerunek, umiejętności, aspekty techniczne.

 

Nie maskujemy nieprawidłowych nawyków, lecz zmieniamy na nowe, budujemy wszystko od podstaw – i robimy to skutecznie.

Daj sobie szansę. Wystarczy tylko chcieć. Wejdź do sieci lub wyjdź z domu. Dołącz do nas.

 

 


Bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami,
promocjami, otrzymuj gratisy i niespodzianki,
ZAPISZ SIĘ do naszego newslettera:

Zakochajmy Polske - newsletter - ZAPISZ SIĘ