Lepiej poznaj siebie i płeć przeciwną – TEST MIŁOŚCI

Wiele osób uważa, że wiedzą wszystko, są pewne w swym przekonaniu, że nie ma już nic, czego mogliby się nauczyć. Takim osobom test miłości raczej się nie przyda (tzn. one tak myślą, że się nie przyda i ciężko je będzie przekonać, choć wiele by taki test mógł zmienić). Jeśli nie należysz do grona tych osób zapraszam Cię do dalszej lektury tego wpisu, gdzie poprzez pytania będziemy badali siebie, swoje wartości i potrzeby.

Dowiesz się dzięki temu, jak to jest z tą miłością u Ciebie. Czy jest dobrze, czy może jednak warto przyjrzeć się tematowi bliżej. A może warto skorzystać z fachowej pomocy, książek czy kursów? A może wystarczy z kimś pogadać? Tego się dowiesz, gdy odpowiesz sobie na poniższe pytania.

Nie jest to zwykły test miłości, jakich pełno w sieci – „zaznacz A, B lub C, zsumuj liczbę punktów, a powiemy Ci czy jesteś szczęśliwie zakochany czy nie”. Tak się nie da, takie testy miłości nie są w ogóle miarodajne, przede wszystkim ze względu na ogromną ilość niepowtarzalnych, indywidualnych cech każdej osoby. U nas wynikiem, będą Twoje odpowiedzi, więc przygotuj coś do pisania.

Nie musisz nigdzie w sieci zapisywać odpowiedzi (oczywiście poza kartką, która będzie tylko dla Ciebie), nie musisz ich publikować, ani zwierzać się z nich przed nikim. One są przeznaczone jedynie dla Ciebie, aby pomóc Ci odkryć siebie przed samym sobą.

Zaczynajmy test miłości!test miłości

Będzie to pierwsza seria pytań z jakiej składa się test miłości, dobrze się nad każdym zastanów i właśnie dla siebie udziel jedynej, poprawnej według Ciebie, odpowiedzi.

 1. Jakie jest Twoje zdanie na temat wartości jaką jest rodzina? Uważasz ją za ważną?
 2. Co czujesz na co dzień? czy jest to miłość, czy samotność, radość, czy smutek?
 3. Jak oceniasz siebie? Podobasz się sobie? Lubisz siebie? Kochasz?
 4. Jakie jest Twoje zdanie o płci przeciwnej? Raczej pozytywne, czy raczej negatywne? Kim jest dla Ciebie płeć przeciwna?

Seria druga

Poprzednio zajęliśmy się ogólnymi sprawami, teraz będziemy badać siebie nieco bardziej szczegółowo.

 1. Jesteś w nieszczęśliwym związku i chcesz odnaleźć prawdziwe uczucie, ale strach powstrzymuje Cię przed podjęciem działania?
 2. Szczerze sam/a przed sobą powiedz, czy kogoś brakuje w Twoim życiu? Chcesz odnaleźć miłość?
  Jeśli nie… możesz spokojnie przestać czytać dalej i zaoszczędzić swój czas, to nie dla Ciebie.
 3. Szukasz miłości, czy tylko na nią czekasz?
 4. Co sprawia, że nie podejmujesz działania? Obraz desperacji? Obawiasz się, że szukanie to desperacja?

Seria trzecia

Teraz przygotuj się, na naprawdę dogłębne drążenie swojej osobowości. to już ostatnia część z jakiej składa się test miłości. Poświęć kilka chwil na każde z poniższych pytań. Szczerze, przed sobą, odpowiedz na nie, najlepiej jak potrafisz.

 1. Czy wiesz, jak szukać prawdziwej miłości? Czy wiedza, jak szukać miłości poprawiłaby Twoją pewność siebie w trakcie poszukiwań?
 2. Czy wiedza, gdzie szukać poprawiła by Twoje samopoczucie i wyniki?
 3. Umiesz rozmawiać z kobietami/mężczyznami? Czy gdybyś potrafił/a na zawołanie znaleźć dobry tekst, którym możesz zacząć rozmowę z płcią przeciwną, to było by Ci łatwiej?
 4. Czy gdybyś wiedział/a co, jak i kiedy wypada robić w relacjach damsko-męskich czuł/a byś się pewniej?
 5. Czy mając pewność, że jesteś dobry/a w relacjach międzyludzkich, ponieważ dużo wiesz, łatwiej było by podjąć Ci działanie?
 6. Czy popełniasz błędy w relacjach damsko-męskich? Czy wiedząc czego unikać, popełniał/a byś mniej błędów?
 7. Czy mając świadomość, że wiesz o miłości więcej, niż inni dookoła czułbyś/czułabyś się lepiej?
 8. Czy gdybyś miał/a pewność, że potrafisz nie tylko zbudować związek z wybraną partnerką/rem, ale także utrzymać z nią/nim zdrowe relacje, poprawiło by to Twoją samoocenę?
 9. Jak sądzisz, czy cała ta wiedza mogłaby odmienić Twoje życie?

Z pewnością już same odpowiedzi na te pytania, jeśli oczywiście z ręką na sercu, je zapisałeś/aś, powinny pomóc. Ważne jest, by wiedzieć, na czym się stoi. W końcu nie można dojść z punktu A do punktu B, jeśli nie przyznasz, że jesteś w punkcie A.

Jeśli jednak same Twoje odpowiedzi jeszcze nie pomogły i nie dały Ci idealnego rozwiązania, to co byś powiedział/a, jeśli poinformuję Cię, że cała niezbędna wiedza, której potrzebujesz, została skrzętnie spisana w jednym miejscu?

I co jeśli powiem, że jest ono jedno kliknięcie od Ciebie? Chcesz ją mieć?

W takim razie KLIKNIJ  TUTAJ

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: