Rejs Nie Dla Par

Rejs nie dla parRejs nie dla par odbył się 18.03.2017 r. Czym właściwie jest ten rejs? Jest to największa dotychczas impreza dla singli i do tego zorganizowana na morzu, a konkretnie na promie 🙂

W rejsie uczestniczyło ponad 300 singli więc była to spora grupa osób. Na plan rejsu składało się wiele gier zabaw, szkoleń i rozrywek, które miały na celu pomóc singlom zapoznawać się ze sobą i odmieniać ich życia na lepsze.

Zabawa pierwsza klasa

Jak to na takich imprezach nie obyło się bez dobrej potańcówki, konkretnie mam na myśli dyskotekę, od której rejs w zasadzie się zaczął. Wszystko wskazywało, że dzięki dużej liczbie atrakcji i osób będzie to super impreza. Należy się pochwała organizatorom, za wszystko co przygotowali dla uczestników rejsu.

Rejs nie dla par i nieciekawy obrót sprawy…

Niestety pomimo starań organizatorów zabawa nie przebiegała do końca tak jak by się oczekiwało. Zdecydowania większość ludzi dobrze podpiła i za dnia, kiedy odbywała się większość zabaw zwyczajnie spali. Naturalną była więc niska frekwencja na wielu z zaplanowanych wydarzeń choć był to rejs nie dla par.

Nie pochwalam tego co stało się w trakcie imprezy jaką był  Rejs nie dla par sama idea jest jak najbardziej słuszna i z pewnością polecam wszystkim, którzy potrafią się bawić i chcą w ciekawy sposób spędzić weekend.

Kilka dobrych rad od wujka… 😉

Nawiązując do poprzednich akapitów powiem, żeby korzystać z alkoholu w sposób odpowiedzialny, życie nie polega na tym, żeby tylko się upić i połowę możliwych atrakcji przespać, chociaż są darmowe. W sumie jak piszę te słowa to przyszło mi do głowy coś jeszcze. Rejs nie dla par swoją drogą, ale twój czas czytelniku, masz go ograniczony zapas, proszę Cię o jedno. Korzystaj z niego naprawdę mądrze, bo każda minuta, która upłynie Ci przez palce już nie wróci. Sam decydujesz w jakim stopniu ten czas wykorzystasz a w jakim zmarnujesz. Więc nie „prześpij” darmowych atrakcji jakie funduje życie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: