Profil randkowy – jakie zdjęcia wybrać?

Profil randkowy – co zrobić by przyciągnąć do siebie płeć przeciwną?

Profil randkowy i Twoje zdjęcia na nim. Podobno mężczyźni są wzrokowcami i skupiają się na wyglądzie, a za to kobiety… dokładnie tak samo. Wszyscy zwracamy mniejszą lub większą uwagę na wygląd – jak to wykorzystać? Jak stworzyć profil randkowy, który przyciągnie odpowiedniego partnera czy partnerkę?

Kusi Cię, by profil na portalu randkowym okrasić fantastycznym zdjęciem, po którym on padnie przed Tobą na kolana? Chciałbyś umieścić fotkę, po której zapragnie Cię każda kobieta?

No to zaczynamy.

profil randkowy  profil randkowy

  • Najlepsze dla niej:

– Sweet focia w lusterku łazienki z nieodłącznym dzióbkiem i trzymaną w ręku komóreczką.

– Kolekcja z tego, co ma w szafie, w której to kolekcji się fotografuje, w lustrze na drzwiach owej szafy…

EKSTRA! SZAŁ!

  • Najlepsze dla niego:

– Goła klata z charakterystycznym dywanem, okulary à la Tom Cruise i oczywiście złoty łańcuch wkręcający się we włochy na klacie.

– Zimny łokieć wystawiony przez okno sportowego auta sąsiada.

Na pewno?…

Daj takie zdjęcia jak opisane powyżej, a możesz zapomnieć o randce z wartościową osobą. To, co Tobie wydaje się cool wcale nie musi takie być. Kobiety, w większości, choć nie wszystkie, nie tolerują na zdjęciach gołych klat, aut, motocykli oraz zdjęć z cyklu „Gdzie to ja nie byłem” i „Ile to ja nie mam”. Podobnie mężczyźni nie mają ochoty oglądać kolekcji Twoich kosmetyków jako tła zdjęcia, podobnie jak kilograma makijażu, spod którego ledwo widać Twoją twarz. Jeśli Twój profil randkowy zaopatrzony jest w takie zdjęcia, może być krucho.

Zdjęcia to pierwsze, na co patrzymy przeglądając profil randkowy na portalu, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, i temu faktowi nie ma co zaprzeczać. Wiele osób nawet nie przejdzie do opisu, jeśli nie zobaczy ciekawego zdjęcia. Nie musisz być modelką, nie musisz wyglądać jak prezenter z TV, by mieć naprawdę dobre i interesujące zdjęcie. Trochę chęci i wyobraźni. Profil randkowy to niezwykle ważne miejsce – jest jak najdroższa reklama. Można nawet posunąć się do stwierdzenia, że ma znaczący wpływ na całe Twoje przyszłe życie. Zrób to więc porządnie – pomoże Ci ten artykuł, a jeśli i to będzie mało – służę indywidualną pomocą.

Profil randkowy – Zdjęcia – Konkretne porady

profil randkowy

SUPER

profil randkowy

Niestety NIE

1.

Nie dawaj na portalu zupełnie przypadkowych zdjęć, chyba że są naprawdę wyjątkowe. Nie wrzucaj tam swojej historii od dzieciństwa. Osobę, która Cię szuka, interesuje jedynie tu i teraz. Na oglądanie wszystkich zdjęć z całego Twojego życia z pewnością będziecie mieli niejeden wspólny wieczór.

 

profil randkowy

ZNAKOMICIE

profil randkowy

NIE

2.

Postaraj się zrobić sobie zdjęcia profesjonalnemożna bez problemu znaleźć fotografa, który kilkanaście zdjęć w studio czy w plenerze zrobi Ci nawet za 100-150 zł. Ewentualnie poproś o pomoc kogoś, kto ma lepszy aparat i trochę wiedzy o robieniu zdjęć. Warto, byś w swoim portfolio miał też zdjęcia na wysokim poziomie, przydadzą się nie tylko na profil randkowy. W portalach społecznościowych, zawodowych, również w CV będą robiły zupełnie inne wrażenie.

profil randkowy

ŚWIETNE

profil randkowy

ABSOLUTNIE NIE

3.

Można zrobić dobre zdjęcie komórką — dzisiejsze smartfony jakością dorównują profesjonalnym aparatom, ale należy zachować odpowiednie warunki: dobre oświetlenie, stabilny obraz. Jeśli się postarasz, zdjęcie z telefonu okaże się równie dobre jak od zawodowca.

profil randkowy

TAK

profil randkowy

NIE

4.

Przygotuj się do zdjęcia, zadbaj o higienę, o włosy, delikatny makijaż (panowie — również w Waszym przypadku warto użyć pudru matowego, by nie świecić się na zdjęciu). Oczywiście nie przeginaj też w drugą stronę. Nadmierna ilość makijażu i dopracowana do perfekcji fryzura stwarzają wrażenie sztuczności.

 

 

profil randkowy

TAK

profil randkowy

NIE


Teraz pomyśl o stroju. Stare podarte dżinsy, brudna koszula i porozciągany sweter to nie najlepszy wizerunek na Twoim zdjęciu profilowym.

profil randkowy

TAK

profil randkowy

NIE

5.

Zadbaj o miejsce. Nie lustro!!! — poproś kogoś, by zrobił Ci zdjęcie. Nie kuchnia, nie łazienka, nie Twój regał z książkami, chyba że to Twoja największa pasja. Użyj wyobraźni. Znajdź ciekawe miejsce — może park, restauracja, most, ciekawa architektura, zabytkowy fotel w lekkim półmroku. Możliwości ogranicza tylko wyobraźnia.

profil randkowy

IDEALNIE

profil randkowy

NIESTETY NIE BARDZO

6.

Patrz w obiektywto iluzja patrzenia na osobę realnie, przez pryzmat tego będziesz odbierany i oceniany. Wiele osób wierzy, że w spojrzeniu odczyta wszystko na Twój temat. Panowie czasem mogą popatrzeć poza obiektyw, co daje lekką nutę tajemniczości pożądanej u mężczyzn, ale zdecydowanie nie na każdym zdjęciu.

profil randkowy

JAK NAJBARDZIEJ

profil randkowy

NIE

7.

Uśmiechaj się — najczęściej poszukiwane są osoby pozytywne, optymistyczne. Warto zatem zmienić się w radosnego człowieka na stałe, jeśli na co dzień jesteś marudą ;). Poza tym uśmiech, zaraz po pocałunku, to najlepszy lifting Twojej twarzy – działa wtedy ponad 18 mięśni twarzy.

Wiedziałeś, że:

  • 1 minuta śmiechu to tyle, co aż 45 minut relaksu,
  • śmiech do łez to nawet 20 spalonych kalorii,
  • radość z dobrego dowcipu daje tyle, co 3 minuty aerobiku?

profil randkowy

TAK !

profil randkowy

NIESTETY NIE

8.

Jeśli chodzi o profil randkowy to najważniejsze jest zdjęcie główne (profilowe), to od niego zależy, czy ktoś w ogóle wejdzie na Twój profil. Zdjęcie, na którym ledwo widać Twoją twarz (lub jej nie widać), to prawie stuprocentowa gwarancja, że żadnej wiadomości raczej nie otrzymasz. Zdjęcie główne ma przede wszystkim przedstawiać Twoją szczęśliwą, promienną, uśmiechniętą twarz, która wprost zaprasza do poznania Ciebie.
Takie zdjęcie sprawia, że oglądalność Twojego profilu rośnie znacznie. Teraz wiele zależy od kolejnych zdjęć, które powinny być równie dobre, jak to profilowe oraz, a może przede wszystkim, od OPISU Twojej osoby. Chcesz wiedzieć, jak napisać dobry opis na profil randkowy? Przeczytaj TEN ARTYKUŁ.

profil randkowy

TAK

9.

Profil randkowy jest ważny w całości, łącznie z opisem. Jednak wiele osób niestety nie czyta opisów lub robi to rzadko. Warto zatem przygotować takie zdjęcia, które zachęcą również do przeczytania opisu. Umieść na nich swoją historię (aktualną, nie przeszłą) — pokaż, co lubisz robić, jakie są Twoje pasje, jak najczęściej spędzasz czas. Na nartach, rowerze, z wędką, w czasie górskiej wyprawy — jak najbardziej. Szczególnie cenne są zdjęcia pokazujące Cię w ruchu, a więc sport będzie wskazany.

Jak wyżej – Chcesz wiedzieć, jak napisać dobry opis na profil randkowy? Przeczytaj TEN ARTYKUŁ.

profil randkowy - za dużo zdjęć

ZDECYDOWANIE NIE

10.

Nie przesadzaj z liczbą zdjęć. Nawet najlepsze mogą w końcu znudzić. Lepiej dać pięć do dziesięciu naprawdę dobrych zdjęć niż pięćdziesiąt jakichkolwiek. Pamiętaj też, że to portal randkowy, zatem innych interesuje Twoja osoba i tylko Twoja osoba. Umieszczanie kolekcji zdjęć, robionych nawet przez Ciebie, pejzaży, zwierząt, zachodów słońca jest tu po prostu nie na miejscu. Znajdziesz wiele portali, gdzie właśnie takie zdjęcia będą budziły największe zainteresowanie.

profil randkowy

TAK

NIE !

11.

Zdjęcia z piwem, papierosami, w stanie wskazującym, pokazujące Twoje lub nie Twoje auto (wyjątek: Ty na wystawie motoryzacji) itp. raczej nie zachęcają do kontaktu z Tobą. Co innego zdjęcie z Twoich pasji, a co innego lansowanie się na tle auta. Jeśli pijesz czy palisz — umieść taką informację w szczegółach lub w opisie, ale nie na zdjęciu.

profil randkowy

TAK !!!

profil randkowy

NIE !

12.

Umieszczaj swoje zdjęcia. Rodzinna impreza, zdjęcie klasowe z liceum czy grupa przyjaciół to nie najlepszy pomysł. Nawet jeśli przyjaciółka zgodziła się, byś umieściła zdjęcie z nią, to zgoda słowna będzie tylko obowiązywać do czasu, aż się pokłócicie. Wtedy może nawet wystąpić do sądu o nielegalne wykorzystanie jej wizerunku. A jeśli wyszłaś na tym akurat zdjęciu wyjątkowo dobrze, to wykadruj je dowolnym programem graficznym tak, by było widać tylko Ciebie.

profil na portalu randkowym

O TAK !

profil na portalu randkowym

ZDECYDOWANIE NIE!

13.

Każdą osobę, która ogląda Twoje zdjęcie, zdecydowanie bardziej interesuje Twoje wnętrze niż Twój stan posiadania (poza nielicznymi wyjątkami). Uwzględnij to także przy robieniu zdjęć i zastanów się poważnie, zanim zechcesz coś, oprócz siebie, zaprezentować na zdjęciu. Pamiętaj – profil na portalu randkowym służy do tego, by ludzie mogli poznawać ludzi.

 

portal randkowy

NIE PUBLIKUJ JEŚLI TEGO NIE ROBISZ

14.Bądź sobą. Pamiętaj, by być autentycznym. Jeśli nie biegasz, to nie rób sobie zdjęcia w czasie maratonu. Lepiej się nie tłumaczyć z takich rzeczy nowo poznanej osobie, która razem z Tobą będzie chciała pobiegać, a Ty złapiesz zadyszkę po 100 m.

 

Powyższe zasady nie są wyrocznią. Może Twój profil randkowy będzie znacznie lepszy, gdy złamiesz wszystkie te zasady. Próbuj. Te rady dotyczą przede wszystkim szukania wartościowej osoby do stałego związku. Jeśli szukasz przygód, kogoś na raz, zdecydowanie zdjęcia z gołym torsem czy z wypiętym biustem będą skuteczniejsze.

Wybór należy do Ciebie.

Jeśli jednak uważasz, że Twoje zdjęcia są wspaniałe, masz interesujący i bogaty opis a jednak, mimo tego, nadal brakuje odwiedzin i wiadomości – dołącz koniecznie do uczestników warsztatów, na których rozkładamy atrakcyjność na czynniki pierwsze i do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie! 

A jeśli chcesz poznać wszechstronną wiedzę z zakresu poszukiwania swojej drugiej połówki, zgłębić tajniki właściwego wybierania, odkryć co pomaga a co przeszkadza w czasie randki poczytaj o naszych kursach online.

Śmiało, napisz poniżej swój komentarz, podziel się doświadczeniami, zadaj pytanie. Jeśli potrzebujesz indywidualnej porady – napisz na info@TrenerMotywacyjny.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE WPISY
Polub, komentuj, subskrybuj, obserwuj nas na:
Zakochajmy Polskę - Facebook Zakochajmy Polskę - Google+ Zakochajmy Polskę - Instagram Zakochajmy Polskę - Youtube Zakochajmy Polskę - Twitter
Blog dla singli - portal dla samotnych Bonus dla singli - portal dla singli
– BONUSY dla najaktywniejszych czytelników.

 

Pozdrawiam

Adam Jakubiak

trener motywacyjny, dating coach, autor poradników, szkoleń i kursów dla singli.

www.TrenerMotywacyjny.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: