Wspieramy Stowarzyszenie OTWARTE KLATKI

BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT! Po zapoznaniu się z działalnością Stowarzyszenia OTWARTE KLATKI, a także wszystkimi publikowanymi przez Stowarzyszenie materiałami dotyczącymi warunków, w jakich przetrzymywane są w Polsce (i nie tylko) zwierzęta hodowlane, postanowiliśmy powiedzieć głośne STOP takim praktykom.

Od czerwca 2017 roku Zakochajmy Polskę przystępuje do Stowarzyszenia Otwarte Klatki jako partner. Stwierdziliśmy, że jednak 1% podatku przekazywany raz do roku to za mało, to kropla w morzu potrzeb. Nawet 1% zysku, a nie podatku, też stanowi małą część, więc postanowiliśmy stawkę podbić razy 2. Zatem od połowy 2017 będziemy wspierać OTWARTE KLATKI, przekazując regularnie, co miesiąc, 2% zysku ze sprzedaży naszych Kursów Dla Singli.

Teraz każdy Singiel i Singielka, którzy szukają swojej najlepszej drugiej połówki, wykorzystując do tego wiedzę z kursów, wspiera również po części Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Przez to przyczynia się do poprawy losu zwierząt na fermach w Polsce. Uczymy wiele o miłości i niech ta idea szerzy się również na inne istoty, które radzą sobie w środowisku naturalnym, ale w okrutnych rękach człowieka stają się bezbronne.

Pamiętaj!

Kupując któryś z poniższych kursów…

Szukam Dziewczyny - kupując wspierasz OTWARTE KLATKI       Szukam Partnera - kupując wspierasz OTWARTE KLATKI

… 2% z wpłaconej przez Ciebie kwoty, przekażemy dla:Otwarte klatki

 

Otwarte KlatkiKim jesteśmy?
Stowarzyszenie Otwarte Klatki
jest powstałą w 2012 roku ogólnopolską organizacją zrzeszającą osoby, które chcą zmienić los zwierząt hodowlanych. Wierzymy, że zmiana sytuacji zwierząt jest możliwa i podejmujemy działania, które przybliżają nas do tego celu.

Zabiegamy o lepszą ochronę zwierząt zamykanych na fermach, a także o prawo konsumentów do pełnej wiedzy na temat warunków, w jakich żyją te zwierzęta.

Nasza misja
Naszym celem jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie systemowych zmian społecznych, dokumentowanie warunków chowu przemysłowego oraz edukację promującą pozytywne postawy wobec zwierząt.

Jak działamy?
Wszystkie nasze działania są planowane i realizowane z myślą o jak największej skuteczności. Nie wystarczy, że wierzymy w słuszne idee. Ważne jest to, czy uda nam się osiągnąć zamierzone cele.

Żródło: OtwarteKlatki.pl

Otwarte Klatki – Zakochajmy Polskę

Otwarte Klatki - Zakochajmy Polskę - współpraca

Mamy nadzieję, że i Wam nie jest obojętny los zwierząt. Dołączcie do naszej akcji i pomocy – udostępnijcie ten post i zostawcie komentarz. Każdy pojedynczy głos powiększa coraz liczniejszą grupę, która jest w stanie wiele zmienić. Wierzymy, że nie zabraknie tam i Ciebie.

Zespół Zakochajmy Polskę

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: