16 marca 2016

Opinie

Opinie po szkoleniu „Zakochajmy Polskę” – video

Sprawdź wszystkie opinie – nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, że warto wziąć udział w szkoleniu. Zobacz jak wiele zmieniło się u naszych uczestników, osób obu płci i w każdym wieku, które szczerze dzielą się swoimi odczuciami.

Zobacz koniecznie szkolenie w wersji kursu internetowego – najczęściej wybierane z oferty Zakochajmy Polskę.


Opinie fachowców:

Opinia specjalistki od Speed Datingu – Justyna Dubel – DateOfDate.pl

 


Opinie o warsztatach „Zakochajmy Polskę”


Szukam partnera - kurs dla singli

   WYKORZYSTAJ TEN KURS i ZNAJDŹ FAJNEGO FACETA DLA SIEBIE

Hanna, lat 29, Bydgoszcz

… Szkolenie uważam za rewelacyjne, mnóstwo informacji, ogrom wiedzy na temat relacji damsko-męskich, których na co dzień czasem sobie nie uświadamiamy.
Prowadzący zwraca uwagę na nasze osłabiające przekonania i pomaga nam się ich pozbyć zastępując przekonaniami wspierającymi, pozytywnymi. Niektórym może się wydawać, że wszystko wiedzą, wszystko potrafią i nie potrzebują takiego szkolenia. To jest błędne myślenie – szkolenie to, a właściwie bardziej warsztaty przydadzą się każdemu, kto jest sam, kto szuka drugiej połówki i chce stworzyć szczęśliwy związek. Równie pomocne może być też dla tych, którzy nie wiedzą jak zacząć rozmowę, a nie chcą, by ich teksty były banalne i oklepane.

Ja szłam na to szkolenie z wielkimi nadziejami. Jednak to, co mnie tam spotkało, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Prowadzący rewelacyjny, bardzo indywidualnie podchodził do każdego uczestnika, dla każdego znalazł czas. Na początku było odrobina, jakże ciekawej teorii, by następnie przejść do jeszcze bardziej ekscytującej praktyki. Mieliśmy okazję brać udział w scenkach, próbowaliśmy naszych sił w sytuacjach, które mogą mieć miejsce na co dzień. Dzięki temu mogliśmy nabrać pewności siebie.

Te dwa dni spędzone na warsztatach, dały mi tyle samo, a nawet znacznie więcej niż dziesiątki książek z psychologii, które miałam okazję w swoim życiu przeczytać. Także nie zastanawiajcie się i sprawdźcie, naprawdę warto wybrać się na szkolenia organizowane przez Adama, który swoją drogą, ma takiego powera i tyle pozytywnej energii, że zaraża nią wszystkich, bez względu na wiek. Wartość jaką możecie uzyskać z jego szkolenia jest ogromna, a cena naprawdę niska.


 

Anna - instruktorka jogi

 

Anna, lat 32, instruktor Jogi , Gdynia

Wspaniała atmosfera, świetni prelegenci, dzięki takiej dawce energii po szkoleniu można wszystko…

Kilka perspektyw podejścia do relacji damsko-męskich różnych prelegentów, stworzyło zdrowy dystans do mojego podejścia do życia. Dowiedziałam się, że bez konkretnego działania nie osiągnę wyników. POLECAM

Uzupełnienie po 3 tygodniach od szkolenia:

Wzięłam sobie do serca to, czego się dowiedziałam :). Oczywiście dobrą energię przekazuję dalej, nie spodziewałam się będę chodzić na taką ilość spotkań 🙂 Trochę więcej wiedzy i niesamowite jak po tym szkoleniu fajnie się randkuje i cieszy tym randkowaniem, poznaję naprawdę fajnych mężczyzn 🙂

Podsumowując – po szkoleniu dzieją się cuda. Jak my podejmiemy wysiłek, to mamy zawsze wynik. Najfajniejsza jest determinacja, bez niej nie byłoby choćby kolejnego spotkania. Wiem, że wszystko zależy tylko ode mnie, więc sama też działam.

 


Katarzyna Chylińska

Katarzyna Chylińska, lat 36, finansista, Gdynia

Uczestnictwo w szkoleniu to dopiero pierwszy krok. Warto w nim uczestniczyć, by nabrać pewności siebie i odwagi do postawienia drugiego kroku, już w rzeczywistym świecie. Szkolenie to okazja, by poznać singli z okolic, wymienić się doświadczeniami, a może nawet poznać partnera. W przyjaznej atmosferze można poćwiczyć nawiązywanie pierwszego kontaktu oraz dowiedzieć jakich błędów unikać. Niezwykłą wartością dodaną szkolenia jest zmotywowanie uczestników do działania i nieustawania w spełnieniu marzenia o szczęśliwym związku.

 

 

 


Michał Szykowny

szukam dziewczyny - kurs dla singli

NAJLEPSZY KURS DLA FACETÓW

Michał Szykowny, lat 34, Gniezno

Szkolenie które w niezwykle ciekawy i obrazowy sposób ukazuje rozwój zależności międzyludzkich, w tym relacji damsko-męskich. Rozbiera je na czynniki pierwsze i pokazuje jak zainteresować sobą drugą osobę, co ma najbardziej korzystny wpływ na to zainteresowanie, co przyciąga nas do siebie a co oddala. Jedno z tych szkoleń, które z czystym sercem mogę polecić każdemu. I są to również opinie innych uczestników, z którymi rozmawiałem.

 

 

 

 

 


Kolejne opinie:


Anna, nauczycielka, lat 26, Poznań

Już po raz drugi, byłam na szkoleniu dla singli z cyklu „Zakochajmy Polskę”. Po pierwszych warsztatach otrzymałam duży zastrzyk pozytywnej energii, motywację oraz wiarę w to, że stać mnie na więcej, że zasługuje na najlepszego mężczyznę i jestem przekonana, że go poznam. Dowiedziałam się również, że wszystko zależy głównie ode mnie i mojego zaangażowania.
Spodobało mi się i postanowiłam wziąć udział w drugim szkoleniu, w innym mieście. Oprócz tego, co otrzymałam po pierwszych warsztatach, mogłam teraz pogłębić swoją wiedzę w miłej i przyjaznej atmosferze. Była to też okazja do poznania nowych ludzi. Nauczyłam się nawiązywać relacje z nimi oraz przełamywałam się w momentach, które wymagały ode mnie wyjścia poza strefę komfortu.

Jest to ogromne doświadczenie dla mnie, ponieważ dzięki temu, że przebywam wśród nowych osób, bardziej otwieram się na świeże znajomości i chętnie buduję relacje podczas wspólnych rozmów. W czasie tych dwóch szkoleń, zdobyłam cenną wiedzę, którą zachowam dla siebie. Szkolenie prowadził świetny trener i coach, z dużym doświadczeniem, który w bardzo przystępny sposób dzielił się swoją wiedzą.
Jestem zachwycona tak wartościowym szkoleniem, a ponieważ odbywa się ono prawie co tydzień w różnych miastach Polski, to jeśli tylko będę miała okazję, z pewnością pojawię się jeszcze na warsztatach w innym mieście.

Teraz już wiem co robić, gdzie, jak oraz kogo szukam. Dowiedziałam się też jakich błędów nie popełniać, aby zwiększyć szanse na sukces również w miłości. Wszystko zależy od naszych przekonań, czyli od tego jak myślimy, bo to właśnie nasze przekonania kształtują naszą rzeczywistość. Każdy ma w życiu to, na co się odważy. TO TWOJE ŻYCIE I TY JE UKŁADASZ TAK, JAK TEGO CHCESZ. TRZEBA PO PROSTU CHCIEĆ! Polecam – (NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ:) WYJDZIECIE Z TEGO SZKOLENIA BARDZO ZMOTYWOWANI DO DZIAŁANIA, Z ODPOWIEDNIĄ WIEDZĄ DO ZNALEZIENIA WYMARZONEGO PARTNERA I STWORZENIA UDANEGO ZWIĄZKU. POLECAM!


Justyna Dubel - Date of date - opinieJustyna Dubel – specjalistka od Speed Dating (szybkie randki) – DateOfDate.pl

„Na co dzień spotykam bardzo dużo singli. Wiele z tych osób czeka na poznanie kogoś i… właśnie, oprócz czekania nie robi prawie nic! Niestety, ale… tak się tej wymarzonej połówki nie pozna. A wiec jak? No cóż, trzeba działać ;). Chcesz znaleźć pracę, chcesz zarabiać pieniądze – podejmujesz działanie. Chcesz znaleźć partnera/partnerkę – odpowiednią dla Ciebie, a nie byle kogo – również powinno się podjąć działanie. To praktycznie najważniejsza sfera naszego życia, a my nierzadko tak ją zaniedbujemy, głównie poprzez brak jakiejkolwiek aktywności w tym zakresie. A więc przechodząc do konkretów – JAK ZACZĄĆ POSZUKIWANIA WYMARZONEGO PARTNERA/PARTNERKI?

Pierwszym z elementów układanki jest… wiedza. Może wydawać Ci się, że już wszystko wiesz na temat relacji damsko-męskich, ale powiem Ci… ja uczę się TYCH RZECZY codziennie, i nigdy nie mam dosyć :). Zawsze jest coś, co można w sobie udoskonalić, prawda? A warto, bo to zaowocuje szybkimi efektami i atrakcyjnymi osobami, które nagle ni stąd ni zowąd zaczną kręcić się wokół Ciebie. A może już się kręcą, tylko nie wiesz jak je zaczepić??? 😉 A może nie wiesz gdzie je poznać? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz na szkoleniu “Zakochajmy Polskę”.

Ja ze swojej strony gorąco polecam szkolenia Adama Jakubiaka, na których naładujesz swoje „akumulatory” i posiądziesz niesamowitą wiedzę, którą możesz wykorzystać OD RAZU. Mając już taką wiedzę, którą możesz wykorzystać – zapraszam na moje imprezy dla singli, czyli szybkie randki. Jeśli wykorzystasz na nich zdobytą wiedzę i umiejętności ze Slow Dating, jestem pewna, że każdy będzie chciał Ciebie bliżej poznać i się z Tobą umówić. (A czy Ty umówisz się z tymi osobami? To już Twoja sprawa :)) I to nie będzie nic nadzwyczajnego, ani żadna manipulacja – po prostu dzięki Adamowi odkryjesz jaką niezwykłą osobą jesteś, zupełnie jeszcze raz, na nowo.”


Kolejne opinie:


Dominik Włoch, lat 24, Wrocław

Szkolenie uważam za bardzo dobre. Dzięki niemu utrwaliłem posiadaną już wiedzę oraz dowiedziałem się paru nowych rzeczy. Oczywiście w kontekście relacji damsko-męskich.

Na szkoleniu można przełamać swoją nieśmiałość oraz poznać interesujących ludzi. Najbardziej zapadł mi w głowie niesamowicie pozytywna atmosfera tego szkolenia. Wszystkim, którzy się wahają szczerze polecam to szkolenie.

 


Łukasz Szykowny

Ÿ

Łukasz Szykowny, lat 28, programista, Poznań

Idealne szkolenie dla osób które potrzebują wsparcia w podjęciu kroku do znalezienia swojej drugiej połówki. Zachęca do zmiany nastawienia i spojrzenia na swoje życie pod innym kątem.

Dodatkowo można się dowiedzieć kilka ciekawostek na temat relacji damsko-męskich.

Średnia ocena szkolenia (w skali 1-5): 5

 

 


Ewa Baranowska, lat 28, pedagog, Poznań

Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane. Dla osób, które nie czują motywacji w życiu było szczególnie przydatne. Z pewnością osoby nieśmiałe mogły uwierzyć w siebie, dzięki pozytywnym opiniom innych ludzi. Przekazywane informacje, wspólne pomysły były ciekawe. Również panująca atmosfera wpływała korzystnie na nastrój szkolenia i dobre samopoczucie.

 


Wioleta Szmajda

Wioleta Szmajda, lat 26, Gdynia

Polecam jak najbardziej szkolenie, które zostało przygotowane w sposób bardzo profesjonalny. Uzyskamy wiele cennych rad, które pomogą nam w zdobyciu drugiej połówki.  Można by pisać same superlatywy ! Prowadzący są osobami entuzjastycznymi  z ogromną wiedzą i dawką pozytywnych emocji.

 

 

 


Czy opinie były dla Ciebie pomocne? Napisz do nas na biuro@ZakochajmyPolske.pl.

Najczęściej wybieranym przez singli szkoleniem jest… KLIKNIJ I ZOBACZ