16 marca 2016

Kalendarz wydarzeń

kalendarz - wydarzenia dla singliWYDARZENIA dla SINGLI

W kalendarzu poniżej odnajdziesz wszystkie organizowane przez nas imprezy dla singli w najbliższym czasie – oczywiście najbardziej na TOPIE to:

SYLWESTER DLA SINGLI

WYDARZENIA dla SINGLI – Wybierz przynajmniej jedno dla siebie.

 

W związku z Sylwestrem dla Singli i faktem, że trzeba się przed nim nieco podszkolić w relacjach damsko-męskich (przecież chcesz poznać kogoś wyjątkowego dla siebie) – dostajesz ode mnie 50% rabatu na poniższe kursy i 100% Gwarancję Satysfakcji – jeśli kurs nie spodoba Ci się w ciągu 7 dni – zwracam całą sumę:

szukam dziewczyny szczegóły szukam dziewczyny szczegóły

Wystarczy, że klikniesz w interesujący Cię kurs powyżej i w czasie zakupu wpiszesz hasło: SYLWESTERDLASINGLI – rabat naliczy się automatycznie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej – ZOBACZ TUTAJ, na dole strony.

 


Bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, promocjami, otrzymuj gratisy i niespodzianki,
ZAPISZ SIĘ do naszego newslettera:
Zakochajmy Polske - newsletter - ZAPISZ SIĘ


 Sylwester dla singli:

Gru
31
nie
SYLWESTER DLA SINGLI 20+, 30+, 40+, 50+ POZNAŃ (mamy zniżki dla Ciebie) @ Klub Kosmos w Galerii MM, ul. św. Marcin 24
Gru 31 2017@20:30 – Sty 1 2018@04:30

 

SYLWESTER DLA SINGLI 3 – POZNAŃ

NAJLEPSZY Sylwester dla SINGLI POZNAŃ 2017. NO LIMITS!

Sylwester Dla Singli - Poznań
Już w ubiegłym roku gościliśmy ponad 400 osób! W tym roku przygotowaliśmy dla was aż 350 miejsc siedzących w lożach (opcja A) i 150 wejściówek (opcja B). Tutaj na pewno będziesz mieć szansę znaleźć kogoś interesującego dla siebie! To Sylwester Dla Singli Poznań. Wśród ponad 500 gości jak co roku będą bawić się osoby od 21 do ponad 60 lat (najwięcej w grupie 30-45 lat).

Już na początku zabawy zaproponujemy Tobie lożę w zbliżonej grupie wiekowej (loże 20+, 30+, 40+ i 50+), gdzie poznasz nowych znajomych. Przez całą noc masz wiele możliwości, by poznać mnóstwo innych singli w trakcie tańca i zabaw prowadzonych przez profesjonalnego wodzireja! Szczególnie zapraszamy Cię także do Strefy Randek. Porozmawiasz z wieloma osobami i może od razu poznasz kogoś bardzo interesującego? Tak z pewnością będzie!

Kogoś do rozmowy, do tańca, może na sylwestrowy wieczór, a może na zawsze? To będzie noc nowych wrażeń i doskonałego humoru. Noc gorących spojrzeń i nowych znajomości!

     Sylwester dla SINGLI POZNAŃ. NO LIMITS:

 • Interesujące towarzystwo singli do rozmowy, śmiechu i tańca, w Twojej grupie wiekowej
 • Dziesiątki powodów do nawiązywania nowych znajomości – między innymi Strefa Randek otwarta do ostatnich chętnych
 • Wyśmienite, pyszne jedzenie podawane i uzupełniane przez cały wieczór – !!!ALL INCLUSIVE!!! Dania ciepłe, zimne przekąski, słodkości dostępne przez całą noc
 • Zagwarantowany alkohol i napoje – !!!OPEN BAR!!! – wódka, whisky, prosecco, piwo, napoje gazowane i soki oraz kawa i herbata – bez żadnych ograniczeń, do Twojej dyspozycji przez całą noc
 • Najlepsza muzyka do tańca – będziesz wybierać między aż dwoma parkietami, gdzie niezapomniane przeboje lat 70′, 80′, 90′, 00′ i najnowsze przeboje będą serwować najlepsi poznańscy DJ’e
 • Doskonała oprawa, atrakcje, niespodzianki i Nagrody Wieczoru – wśród nich m.in. voucher na XI Rejs rozrywkowy Single na Morzu z Gdyni do Karlskrony
 • O północy szampan i fajerwerki, które oglądać będziemy tuż po północy z tarasu Galerii MM nad miastem – WOOOW!
 • Hotel – dla przyjezdnych 80 miejsc noclegowych. Specjalna oferta dla singli z Trójmiasta – patrz TUTAJ
 • Dobra zabawa !!!BEZ OGRANICZEŃ!!!
 • Od gości oczekujemy jedynie wygodnych butów, odwagi, aby zrobić pierwszy krok, otwartości na dobrą zabawę i wspaniałego humoru:)!
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYKUP BILETY ZE ZNIŻKĄ - hasło poniżej


Zniżki 10 zł na bilecie:

 • Opcja A – hasło: zakochajmyA
 • Opcja B – hasło: zakochajmyB

Hasło podaj w czasie zakupu biletów, po kliknięciu w pomarańczowy przycisk powyżej.