Jakich mężczyzn szukają kobiety??? Sprawdź!

Jakich mężczyzn szukają kobiety? To trochę jak z pytaniem „Czego pragną kobiety?” I żartem można odpowiedzieć, że „same nie wiedzą czego, ale chcą tego dużo i to natychmiast”.

Jakich mężczyzn szukają kobiety?

Cieszymy się, że jesteś na naszym blogu.
Doceniamy naszych aktywnych czytelników, dlatego zostaw, proszę, komentarz po przeczytaniu i odbierz BONUS na dole strony. Dziękujemy.

No tak, ale dalej pozostaje nam nurtujące pytanie z tytułu: Jakich mężczyzn pragną kobiety? Kobiety uwielbiają facetów na poziomie. Kropka. Oczywiście, jest jeszcze wiele innych aspektów, ale możemy się skupić spokojnie tylko na tym – jest w nim większość tego, co potrzeba.

Teraz jednak zachodzisz w głowę, co to oznacza “na poziomie”, prawda?

Jakich mężczyzn szukają kobiety?Nie chodzi o to, czy masz kasę, czy jak przystojny jesteś – choć pewnie znajdzie się niejedna dziewczyna, która tylko na to patrzy. Rozmawiamy jednak w kontekście szukania wymarzonej partnerki, kogoś do stałego związku, kogoś na dłużej, może na zawsze. Kobieta, która jest na etapie myślenia o mężczyznach na poważnie (i nie chodzi tu od razu o małżeństwo), patrzy przez zupełnie inny pryzmat. Wiąże się to z jej doświadczeniami z przeszłości, z porażkami, z odczuciami na temat mężczyzn przez to jakich znała lub zna, z wychowaniem, przekonaniami.

Często kobieta ma dość facetów i ich gierek, tanich podrywów, niesłowności, braku uczuć, a czasem wręcz sumienia. Wtedy zaczyna myśleć, marzyć właśnie o mężczyźnie na poziomie. To z jednej strony gentleman z manierami, ale taki, w którym jeszcze pozostała iskra łobuziaka (łobuziaka, nie łobuza). To facet z pasjami, którymi niejednokrotnie potrafi zarazić. To mężczyzna, który pamięta o kwiatach nie tylko w Dzień Kobiet i potrafi zabrać na kolację bez okazji. Jednocześnie pozostaje w nim nutka tajemnicy, niedostępności, która w niewielkich dawkach jest dla kobiet pociągająca. Znaczna część kobiet nie wierzy w przyjaźń damsko-męską, a jednocześnie większość z nich o niej marzy. Kobieta chce móc dzielić się z Tobą swoimi bolączkami, ale i radościami, jednocześnie marząc, byś wpuścił ją również do swojego świata i pokazał, co w nim jest, nawet jeśli się na tym nie zna.

Jakich mężczyzn szukają kobiety?

Jakich mężczyzn szukają kobiety?Większość kobiet nie chce faceta typu leniwiec kanapowy, który w jednej ręce z pilotem, w drugiej z piwem spędza każde popołudnie. Fascynujący będzie dla nich mężczyzna, który o siebie dba, który wyjdzie pobiegać, nie nadużywa alkoholu, umie się wysłowić i nie „rzuca mięsem” co drugie słowo. Dla takiego mężczyzny kobieta jest w stanie zrobić wiele i dać mu odczuć, że jej na nim zależy. I czy właśnie nie o to chodzi?

Warto, byś wiedział, że… Stając się mężczyzną na poziomie odnosisz podwójny sukces. Czemu? Ponieważ mężczyzna na poziomie to ktoś więcej, niż tylko ładny garnitur na zwykłym chłopie-jełopie. Stajesz się lepszą wersją samego siebie właśnie dla siebie, a przy okazji budzisz większe zainteresowanie płci pięknej. To układ win-win. Samo to, że popracowałbyś nad sobą, w ogóle nie skupiając się na kobietach, sprawi, że one i tak zaczną interesować się Tobą. Prędzej czy później. Czy to nie piękna wizja? Piękna – wiem. Przeszedłem już przez to i teraz Tobie tego życzę.

A jeśli już jesteś takim mężczyzną – gratuluję – tak trzymaj i wciąż pracuj nad sobą – to najlepsza inwestycja. Inwestycja w siebie. W końcu jakich mężczyzn szukają kobiety? Już wiesz…

Jak możesz zacząć?

Kilka ważnych tematów, dotyczących rozwoju osobistego, które doprowadzą Cię do etapu bycia mężczyzną na poziomie umieściłem w kursie „SZUKAM DZIEWCZYNY”. Jednak to nie wszystko – zawarłem również tam wiele sposobów, jak możesz znaleźć tę najodpowiedniejszą dla Ciebie partnerkę, a jakich kobiet powinieneś unikać jak ognia. Zajrzyj koniecznie TUTAJ i zapoznaj się ze szczegółami.

ZOBACZ WSZYSTKIE WPISY
Polub, komentuj, subskrybuj, obserwuj nas na:
Zakochajmy Polskę - Facebook Zakochajmy Polskę - Google+ Zakochajmy Polskę - Instagram Zakochajmy Polskę - Youtube Zakochajmy Polskę - Twitter BONUSY
– BONUSY dla najaktywniejszych czytelników.

Powodzenia.

Adam Jakubiak Trener MotywacyjnyAdam Jakubiak

trener motywacyjny, dating coach

1 thought on “Jakich mężczyzn szukają kobiety??? Sprawdź!

  • Cześć, myślę, że posiadanie pieniędzy i bycie przystojnym jest ważnym czynnikiem, szczególnie gdy jesteś mężczyzną powyżej 40 roku życia, gdzie dojrzałość może pomóc, nawet jeśli nie jesteś przystojny. Ale piękno też bardzo pomaga.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: