Jak poderwać dziewczynę? – prostsze niż myślisz

Jak poderwać dziewczynę? Czy to wyższa sztuka? Czy uczą tego w szkole?

„Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym”

Te słowa Jana Pawła II są dziś bardziej aktualne niż kiedykolwiek. W erze digitalizacji, smartfonów, smartwatchów, wszechobecnego dostępu do internetu poznać i zakochać się w kimś wydaje się coraz większym wyzwaniem niż kiedykolwiek. Więc gdzie dzisiaj mężczyźni – „łowcy” powinni szukać swoich „ofiar”? Odpowiedzi gdzie i jak poderwać dziewczynę jest wiele.

Jak poderwać dziewczynę – zaczynajmy…

Jak poderwać dziewczynęPowiedzmy, że jesteś molem książkowym, ale nie masz śmiałości do kobiet. Idź więc do antykwariatu bądź księgarni, gdzie kręci się dużo ludzi. Jeśli zauważysz kobietę, która wyda Ci się interesująca podejdź do niej i zapytaj: „O, dział psychologiczny/kryminalny/sensacyjny… Czy to są Twoje ulubione pozycje? A jaka jest Twoja ulubiona książka z tej dziedziny? O czym jest? Czytałaś coś innego tego autora? Jakbyś miała polecić mi jedną pozycję tego autora, którą miałbym przeczytać jako pierwszą, jaka by ona była?”

Pytań jest wiele, wystarczy się przełamać i podejść do tego kreatywnie. Robisz przecież to, co lubisz, jesteś tam, gdzie chcesz być i rozmowa może potoczyć się na milion sposobów. Nie łam się, jeśli na początku będziesz odczuwał zdenerwowanie. Zawsze tak jest, jeśli chcesz zrobić coś nowego, wszystko wymaga wprawy. Jeśli idziesz na siłownię nie rzucasz się od razu na 100 kg, a stopniowo, dzień po dniu podnosisz swoją strefę komfortu, aż po jakimś czasie jesteś o wiele silniejszy niż na początku. Podobnie jest z jazdą na rowerze. Na początku chwiejesz się i majtasz, aż w końcu śmigasz bez trzymanki.

Możliwości jest wiele…

Inna sytuacja – jedziesz autobusem i widzisz ładną dziewczynę spoglądającą przez okno lub bawiącą się telefonem. Podchodzisz i nad wyraz poważną miną mówisz „Bileciki do kontroli”. Kiedy zacznie w pośpiechu szukać biletu uśmiechnij się i powiedz „Żartowałem. Chciałem Cie wyrwać z monotonii i lepiej poznać. Nazywam się … ”. No i proszę. Pytasz jak poderwać kobietę, a przy odrobinie humoru i odwagi staje się to naprawdę proste.

Musisz być odważny, musisz chcieć wyjść ze swojej strefy komfortu i chcieć coś zmienić w swoim życiu, wtedy osiągniesz sukces i będziesz wiedział jak poderwać dziewczynę. „A co jeśli się nie uda? A co jeśli mnie wyśmieje?” Co może się stać najgorszego? Że spojrzy na Ciebie z politowaniem, będziesz się czuł gorzej niż wcześniej? Pamiętaj na łożu śmierci lepiej żałować, ze się coś zrobiło niż nie. A nie będzie to fajny tekst dla dzieci kiedy im powiesz, że wyrwałeś mamę na Harry Pottera albo na bilet MPK za 2 zł? Pomyśl o tym, co masz do stracenia? Edison wynalazł żarówkę dopiero za dziesięciotysięcznym razem. Co by było gdyby poddał się przy 9 999 próbie? Czytałbyś dzisiaj te słowa w jakiejś broszurze przy świeczce.

Jak ćwiczyć, by mieć lepsze efekty?

Jak poderwać dziewczynęNajprostszym ćwiczeniem na budowanie swojej pewności siebie jakie znam i które działa to rozmowa z przypadkowymi ludźmi w miejscach publicznych, którzy MUSZĄ Cię słuchać. Są to np. wszelkiego rodzaju kasjerki w sklepach/kioskach/barach. Większość ludzi robi i płaci za zakupy jak zautomatyzowane roboty. Kładą produkty na ladzie, Pani kasjerka je kasuje, pakuje, Ty mówisz karta albo gotówka i odchodzisz. A jakby to zmienić? Jakbyś powiedział do Pani jak do drugiego człowieka – „Jak się pracuje dzisiaj? Dużo ludzi? Kiedy Pani kończy?” I tyle. Krótko, zwięźle i na temat. Zobaczysz, że rozmowa z obcymi nie jest taka straszna. To jest właśnie nasz częsty błąd w wychowaniu. Mówimy do naszych dzieci „Bądź towarzyski”, a jednocześnie „Nie rozmawiaj z obcymi”. Są to dwie sprzeczne informacje, które rodzą zamęt w naszej głowie przez długie lata. O ile w wieku dziecięcym ma to swoje uzasadnienie, to w wieku dorosłym jest bardziej przeszkodą niż pomocą.

Odważ się! Próbuj, trenuj, popełniaj błędy i wyciągaj wnioski z porażek, a zajdziesz w życiu dalej niż mogłeś sobie wymarzyć.


Przemysław Przeździecki - ekspert

 

 

Przemysław Przeździecki
ekspert relacji damsko-męskich

 

 

Jak poderwać dziewczynę?
ZOBACZ profesjonalny kurs.

      Szukam partnera

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: